КУБОК ЛІГИ-2024 РОЗІГРАЮТЬ 12 КОМАНД
Команди розподілені за поточними місцями, які вони займають у Зимовій першості. Згідно цього "рейтингу" вони поділяються на 4 корзини, де з кожної, знову ж таки, згідно займаємих місць, будуть сформовані групи за принципом "першому місцю - останнє".
Дисциплінарні санкції
Вища ліга |
Гаркуша Євген (МФК «Євродор») – 1 матч |
|
Перша ліга |
|
|
Друга ліга |
Семенічев Дмитро (Драйв) – 1 матч |
|
Третя ліга |
Фортуна Андрій (MFC Asedo) – 1 матч |
|
Четверта ліга |
Колос Віктор (FC Investigator) – 1 матч |
|
П'ята ліга |
Мелешко Станіслав (Легенда) – 3 матчі |
|
Шоста ліга |
Лаврека Геннадій (Бриз) – 1 матч |
|
Загальні |
ЗАГАЛЬНІ Єрмак Олег (Золотой Колос) – 2 матчі
УМОВНІ Лютенко Роман – умовно по 03.06.2024
ПАРТНЕРСЬКІ ФУТБОЛ 6х6 -
ФУТБОЛ 8х8
АФЛО Сипченко Сергей - по 06.04.2024+ умовно по 06.04.2025
Хачатрян Аршалуйс - по 24.03.2024 |
Рождественский Кубок ОМЛС-2015.
РАСПИСАНИЕ (ближайшие события):
Суббота 10.01.15г. СК "Политехник"
Рождественский Кубок Лиги Содружества-2015
Группа "А"
11:00 Моряк - МФК «Sea Gate»
11:25 МФК «Sea Gate» - Рэтро
11:50 Рэтро - Моряк
Группа "B"
12:15 Диастан - Sea-Snipes
12:40 Sea-Snipes - МФК «Sea Gate»-2
13:05 МФК «Sea Gate»-2 - Диастан
Группа "C"
13:30 Cooper Burgers - Янг Бойз
13:55 Янг Бойз - FC Impulse
14:20 FC Impulse - Cooper Burgers
Группа "D"
14:45 Ника - Золотая Подкова
15:10 Золотая Подкова - 5-й Фонтан
15:35 5-й Фонтан - Ника
Рождественский турнир "Patrick Cup-2015"
16:00 Родина - Cooper (Группа "В")
16:25 Оникс Онисково - Феерия (Группа "А")
16:50 Галеон - Родина (Группа "В")
17:15 Нова Пошта - Оникс Онисково (Группа "А")
17:40 Cooper - Галеон (Группа "В")
18:05 Феерия - Нова Пошта (Группа "А")
18:30 Матч за 5-е место
18:55 Матч за 3-е место
19:20 Матч за 1-е место
19:50 Награждение
Воскресенье. 11.01.15г. СК "Политехник"
Рождественский Кубок Лиги Содружества-2015
10:00 - 1-й полуфинал Малый Кубок
10:25 - 2-й полуфинал Малый Кубок
10:50 - Матч за 11-е место
11:15 - Матч за 3-е место Малый Кубок
11:40 – ФИНАЛ Малый Кубок
12:05 - Награждение
12:20 - 1-й полуфинал
12:45 - 2-й полуфинал
13:10 - Матч за 9-е место
13:35 - Матч за 3-е место
14:00 – ФИНАЛ (по 15 минут тайм!)
14:40 – Награждение