Вища ліга. Відбір
Новости

Найближчі матчі

Відбір. 10-й тур - 01-12-2022 19:40
Omega Three - : - Кристалл
Відбір. 10-й тур - 01-12-2022 21:20
MFC Santa - : - Northern Dogs
Відбір. 10-й тур - 02-12-2022 19:05
Золотой колос - : - Черное море
Відбір. 10-й тур - 02-12-2022 20:00
КП «ТМО» - : - УСБУ
Відбір. 10-й тур - 02-12-2022 20:50
TeleTec - : - Новая Почта
Відбір. 11-й тур - 05-12-2022 18:40
Кристалл - : - Одесса-мама
Відбір. 11-й тур - 05-12-2022 19:30
МФК «Тайсон Компани» - : - TeleTec
Відбір. 11-й тур - 05-12-2022 20:20
УСБУ - : - Veles Agro
Відбір. 11-й тур - 05-12-2022 21:10
ФК «Південна Пальміра НГУ» - : - Новая Почта
Відбір. 11-й тур - 08-12-2022 19:40
Спартак - : - Фемида
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 14:05
Фонтан - : - MFC Assedo
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 15:00
Локомотив - : - ОКГС
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 15:50
МФК «Medhouse» - : - MFC GOL
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 16:40
Драйв - : - Долина
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 17:35
OnlyFans - : - МФК «Политехник»
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 18:30
Территория цвета - : - ФК «Ресурс»
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 20:10
МФК «Пальмира» - : - Турклуб САЛО
Відбір. 11-й тур - 03-12-2022 21:05
Динамо Одесса - : - Coffee Station
Відбір. Догравання №3 - 03-12-2022 19:20
Легенда - : - Officers
Відбір. 11-й тур - 04-12-2022 10:05
МФК «Цифра» - : - Terra
Відбір. 11-й тур - 04-12-2022 11:00
Lucky's - : - МФК «Каток»
Відбір. 11-й тур - 04-12-2022 13:35
МФК «United» - : - Digitally Inspired
Відбір. Догравання №4 - 04-12-2022 16:05
Officers - : - ОВК
Відбір. 11-й тур - 04-12-2022 16:55
ФК «Valesto» - : - Old Stars
Відбір.3-й тур - 01-12-2022 20:30
Vitol - : - FC Restart
Відбір. 10-й тур - 04-12-2022 11:55
Vitol - : - FC Makko
Відбір. 10-й тур - 04-12-2022 12:45
Скорпионы - : - Гіпократ
Відбір. 10-й тур - 04-12-2022 14:25
Альфа-Авангард - : - Forward
Відбір. 10-й тур - 04-12-2022 15:15
FC F. Krings - : - FC Fargo

Ліга Співдружності у

facebook

 

Наш YouTube канал

ls-youtube

 

Наші партнери

yaodessit

Tcolor

Joma Sport

cifra

Чемпионат Зимнее первенство 2022-2023. Вища ліга. Відбір

Надрукувати

Відбір. 9-й тур

26-12-2022 19:30
Omega Three
Omega Three - : -
Фемида
Фемида «Политехник»

Відбір. 8-й тур

23-12-2022 20:50
КП «ТМО»
КП «ТМО» - : -
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
23-12-2022 20:00
Omega Three
Omega Three - : -
Черное море
Черное море «Политехник»
22-12-2022 21:20
Кристалл
Кристалл - : -
Фемида
Фемида «Политехник»

Відбір. 9-й тур

19-12-2022 21:20
ФК Олимп
ФК Олимп - : -
Золотой колос
Золотой колос «Политехник»

Відбір. 8-й тур

19-12-2022 20:30
TeleTec
TeleTec - : -
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
19-12-2022 19:35
Pentagon
Pentagon - : -
Спартак
Спартак «Политехник»

Відбір. 9-й тур

19-12-2022 18:40
MFC Santa
MFC Santa - : -
Контакт
Контакт «Политехник»

Відбір. 12-й тур

16-12-2022 20:50
Omega Three
Omega Three - : -
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
16-12-2022 20:00
Черное море
Черное море - : -
Фемида
Фемида «Политехник»
16-12-2022 19:05
Спартак
Спартак - : -
КП «ТМО»
КП «ТМО» «Политехник»
15-12-2022 21:20
ФК Олимп
ФК Олимп - : -
Кристалл
Кристалл «Политехник»
15-12-2022 20:30
MFC Santa
MFC Santa - : -
Pentagon
Pentagon «Политехник»
12-12-2022 21:10
Контакт
Контакт - : -
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»
12-12-2022 20:20
УСБУ
УСБУ - : -
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»
12-12-2022 19:30
Veles Agro
Veles Agro - : -
Золотой колос
Золотой колос «Политехник»
12-12-2022 18:40
TeleTec
TeleTec - : -
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»

Відбір. 11-й тур

09-12-2022 20:50
Pentagon
Pentagon - : -
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»
09-12-2022 20:00
КП «ТМО»
КП «ТМО» - : -
Золотой колос
Золотой колос «Политехник»
09-12-2022 19:05
Контакт
Контакт - : -
Черное море
Черное море «Политехник»
08-12-2022 21:20
ФК Олимп
ФК Олимп - : -
MFC Santa
MFC Santa «Политехник»
08-12-2022 19:40
Спартак
Спартак - : -
Фемида
Фемида «Политехник»
05-12-2022 21:10
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» - : -
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»
05-12-2022 20:20
УСБУ
УСБУ - : -
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
05-12-2022 19:30
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» - : -
TeleTec
TeleTec «Политехник»
05-12-2022 18:40
Кристалл
Кристалл - : -
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»

Відбір. 10-й тур

02-12-2022 20:50
TeleTec
TeleTec - : -
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»
02-12-2022 20:00
КП «ТМО»
КП «ТМО» - : -
УСБУ
УСБУ «Политехник»
02-12-2022 19:05
Золотой колос
Золотой колос - : -
Черное море
Черное море «Политехник»
01-12-2022 21:20
MFC Santa
MFC Santa - : -
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»
01-12-2022 19:40
Omega Three
Omega Three - : -
Кристалл
Кристалл «Политехник»
28-11-2022 21:10
Контакт
Контакт - : -
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
28-11-2022 20:20
Veles Agro
Veles Agro - : -
Pentagon
Pentagon «Политехник»
28-11-2022 19:30
ФК Олимп
ФК Олимп - : -
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»
28-11-2022 18:40
Спартак
Спартак - : -
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»

Відбір. 9-й тур

25-11-2022 20:00
КП «ТМО»
КП «ТМО»
КП «ТМО»4 : 2Одесса-мама
4:2
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»
25-11-2022 19:05
Кристалл
Кристалл
Кристалл3 : 6Черное море
3:6
Черное море
Черное море «Политехник»
21-11-2022 21:10
Новая Почта
Новая Почта - : -
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
21-11-2022 20:20
TeleTec
TeleTec
TeleTec3 : 3Pentagon
3:3
Pentagon
Pentagon «Политехник»
21-11-2022 19:30
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»1 : 1УСБУ
1:1
УСБУ
УСБУ «Политехник»
21-11-2022 18:40
Спартак
Спартак
Спартак6 : 3МФК «Тайсон Компани»
6:3
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»

Відбір. 8-й тур

17-11-2022 18:35
Контакт
Контакт
Контакт4 : 5Veles Agro
4:5
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
14-11-2022 21:10
Новая Почта
Новая Почта
Новая Почта2 : 2УСБУ
2:2
УСБУ
УСБУ «Политехник»
14-11-2022 20:20
Одесса-мама
Одесса-мама
Одесса-мама3 : 2МФК «Тайсон Компани»
3:2
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»
14-11-2022 19:30
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос2 : 2Northern Dogs
2:2
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»

Відбір. 7-й тур

11-11-2022 20:50
Контакт
Контакт
Контакт1 : 5Northern Dogs
1:5
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»
11-11-2022 20:00
MFC Santa
MFC Santa
MFC Santa4 : 9Veles Agro
4:9
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
11-11-2022 19:05
Черное море
Черное море
Черное море5 : 7Одесса-мама
5:7
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»
10-11-2022 21:10
Pentagon
Pentagon
Pentagon1 : 6ФК «Південна Пальміра НГУ»
1:6
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
10-11-2022 20:20
КП «ТМО»
КП «ТМО»
КП «ТМО»4 : 1Фемида
4:1
Фемида
Фемида «Политехник»
10-11-2022 19:30
ФК Олимп
ФК Олимп
ФК Олимп5 : 7Спартак
5:7
Спартак
Спартак «Политехник»
07-11-2022 21:10
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»4 : 0Новая Почта
4:0
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»
07-11-2022 20:20
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос3 : 3Omega Three
3:3
Omega Three
Omega Three «Политехник»
07-11-2022 19:30
УСБУ
УСБУ
УСБУ2 : 1Кристалл
2:1
Кристалл
Кристалл «Политехник»

Відбір. 6-й тур

04-11-2022 20:50
Кристалл
Кристалл
Кристалл3 : 1Новая Почта
3:1
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»

Відбір. 3-й тур

04-11-2022 20:00
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»1 : 7Черное море
1:7
Черное море
Черное море «Политехник»

Відбір. 6-й тур

03-11-2022 21:10
Одесса-мама
Одесса-мама
Одесса-мама3 : 1MFC Santa
3:1
MFC Santa
MFC Santa «Политехник»
03-11-2022 20:20
Pentagon
Pentagon
Pentagon0 : 10КП «ТМО»
0:10
КП «ТМО»
КП «ТМО» «Политехник»
03-11-2022 19:30
Omega Three
Omega Three
Omega Three3 : 3Veles Agro
3:3
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
03-11-2022 18:35
Northern Dogs
Northern Dogs
Northern Dogs4 : 4ФК Олимп
4:4
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
31-10-2022 21:10
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»5 : 2Золотой колос
5:2
Золотой колос
Золотой колос «Политехник»
31-10-2022 20:20
Фемида
Фемида
Фемида3 : 7TeleTec
3:7
TeleTec
TeleTec «Политехник»
31-10-2022 19:30
УСБУ
УСБУ
УСБУ1 : 2Спартак
1:2
Спартак
Спартак «Политехник»
31-10-2022 18:35
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»4 : 4Контакт
4:4
Контакт
Контакт «Политехник»

Відбір. 5-й тур

28-10-2022 20:50
Кристалл
Кристалл
Кристалл6 : 10ФК «Південна Пальміра НГУ»
6:10
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
28-10-2022 20:00
Одесса-мама
Одесса-мама
Одесса-мама3 : 6Контакт
3:6
Контакт
Контакт «Политехник»
28-10-2022 19:05
Veles Agro
Veles Agro
Veles Agro5 : 5Черное море
5:5
Черное море
Черное море «Политехник»
27-10-2022 21:10
Omega Three
Omega Three
Omega Three12 : 4ФК Олимп
12:4
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
27-10-2022 20:20
Новая Почта
Новая Почта
Новая Почта6 : 4Спартак
6:4
Спартак
Спартак «Политехник»
27-10-2022 19:30
Фемида
Фемида
Фемида1 : 0Pentagon
1:0
Pentagon
Pentagon «Политехник»
24-10-2022 21:10
Northern Dogs
Northern Dogs
Northern Dogs1 : 3УСБУ
1:3
УСБУ
УСБУ «Политехник»
24-10-2022 20:20
TeleTec
TeleTec
TeleTec4 : 4MFC Santa
4:4
MFC Santa
MFC Santa «Политехник»
24-10-2022 19:30
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос4 : 2МФК «Тайсон Компани»
4:2
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»

Відбір. 4-й тур

21-10-2022 20:50
Кристалл
Кристалл
Кристалл5 : 7Контакт
5:7
Контакт
Контакт «Политехник»
21-10-2022 20:00
УСБУ
УСБУ
УСБУ2 : 4Черное море
2:4
Черное море
Черное море «Политехник»
21-10-2022 19:05
TeleTec
TeleTec
TeleTec5 : 7КП «ТМО»
5:7
КП «ТМО»
КП «ТМО» «Политехник»
20-10-2022 21:10
Omega Three
Omega Three
Omega Three1 : 4Northern Dogs
1:4
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»
20-10-2022 20:20
Pentagon
Pentagon
Pentagon4 : 2ФК Олимп
4:2
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
20-10-2022 18:35
Спартак
Спартак
Спартак6 : 7Veles Agro
6:7
Veles Agro
Veles Agro «Политехник»
17-10-2022 21:10
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ»7 : 0Одесса-мама
7:0
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»
17-10-2022 20:20
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос2 : 1MFC Santa
2:1
MFC Santa
MFC Santa «Политехник»
17-10-2022 19:30
Фемида
Фемида
Фемида5 : 1МФК «Тайсон Компани»
5:1
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»

Відбір. 3-й тур

14-10-2022 20:50
Northern Dogs
Northern Dogs
Northern Dogs0 : 8КП «ТМО»
0:8
КП «ТМО»
КП «ТМО» «Политехник»
14-10-2022 19:05
MFC Santa
MFC Santa
MFC Santa2 : 1Спартак
2:1
Спартак
Спартак «Политехник»
13-10-2022 21:10
Omega Three
Omega Three
Omega Three7 : 2Контакт
7:2
Контакт
Контакт «Политехник»
13-10-2022 20:20
Фемида
Фемида
Фемида5 : 1ФК Олимп
5:1
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
10-10-2022 21:10
Новая Почта
Новая Почта
Новая Почта1 : 1Pentagon
1:1
Pentagon
Pentagon «Политехник»
10-10-2022 20:20
TeleTec
TeleTec
TeleTec4 : 3УСБУ
4:3
УСБУ
УСБУ «Политехник»
10-10-2022 19:30
Одесса-мама
Одесса-мама
Одесса-мама3 : 5Золотой колос
3:5
Золотой колос
Золотой колос «Политехник»
10-10-2022 18:35
Veles Agro
Veles Agro
Veles Agro3 : 1МФК «Тайсон Компани»
3:1
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»

Відбір. 2-й тур

07-10-2022 20:50
Новая Почта
Новая Почта
Новая Почта0 : 3MFC Santa
0:3
MFC Santa
MFC Santa «Политехник»
07-10-2022 20:00
Черное море
Черное море
Черное море5 : 2МФК «Тайсон Компани»
5:2
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани» «Политехник»
07-10-2022 19:05
Кристалл
Кристалл
Кристалл1 : 6КП «ТМО»
1:6
КП «ТМО»
КП «ТМО» «Политехник»
06-10-2022 21:10
Фемида
Фемида
Фемида2 : 2ФК «Південна Пальміра НГУ»
2:2
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
06-10-2022 20:20
Veles Agro
Veles Agro
Veles Agro7 : 3ФК Олимп
7:3
ФК Олимп
ФК Олимп «Политехник»
06-10-2022 19:30
Pentagon
Pentagon
Pentagon3 : 3Контакт
3:3
Контакт
Контакт «Политехник»
03-10-2022 20:20
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос3 : 5TeleTec
3:5
TeleTec
TeleTec «Политехник»
03-10-2022 19:30
Одесса-мама
Одесса-мама
Одесса-мама4 : 1Omega Three
4:1
Omega Three
Omega Three «Политехник»
03-10-2022 18:35
Northern Dogs
Northern Dogs
Northern Dogs2 : 5Спартак
2:5
Спартак
Спартак «Политехник»

Відбір. 1-й тур

30-09-2022 20:50
MFC Santa
MFC Santa
MFC Santa6 : 2Omega Three
6:2
Omega Three
Omega Three «Политехник»
30-09-2022 20:00
Черное море
Черное море
Черное море9 : 5TeleTec
9:5
TeleTec
TeleTec «Политехник»
30-09-2022 19:05
КП «ТМО»
КП «ТМО»
КП «ТМО»6 : 7Контакт
6:7
Контакт
Контакт «Политехник»
29-09-2022 21:10
ФК Олимп
ФК Олимп
ФК Олимп4 : 6ФК «Південна Пальміра НГУ»
4:6
ФК «Південна Пальміра НГУ»
ФК «Південна Пальміра НГУ» «Политехник»
29-09-2022 20:20
Pentagon
Pentagon
Pentagon1 : 2Одесса-мама
1:2
Одесса-мама
Одесса-мама «Политехник»
29-09-2022 19:30
Veles Agro
Veles Agro
Veles Agro1 : 2Кристалл
1:2
Кристалл
Кристалл «Политехник»
26-09-2022 21:10
Золотой колос
Золотой колос
Золотой колос2 : 2Новая Почта
2:2
Новая Почта
Новая Почта «Политехник»
26-09-2022 20:20
УСБУ
УСБУ
УСБУ5 : 2Фемида
5:2
Фемида
Фемида «Политехник»
26-09-2022 19:25
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»
МФК «Тайсон Компани»2 : 2Northern Dogs
2:2
Northern Dogs
Northern Dogs «Политехник»
Страница 1 из 1
ОтображатьAll