geekparts2

geekparts2

cifra

289280312 600276961281059 1622071652762827131 nФініш групового етапу.

Перший після початку широкомасштабної війни в Україні футзальний турнір від Ліги Співдружності – Кубок Єдності – напередодні перейшов до найцікавішої стадії – стадії плей-оф. Команди зіграли матчі останнього туру, отже, маємо склад учасників усіх чотирьох міні-турнірів: Кубка Єдності, Малого Кубка Єдності, Кубка Престижу та Кубка Нескорених.

Про фінальні матчі групового етапу та, власне, підсумкове становище в усіх групах ми розповімо у нашому традиційному огляді. А поки нагадаємо, що Ліга Співдружності активно співпрацює з офіційним благодійним фондом «Бабуся Лео», який займається допомогою ветеранам спорту, літнім людям та багатодітним родинам. Частина коштів, які збирають організатори під час ігор, перераховується саме волонтерам з «Бабусі Лео».

Ну а тепер до матчів неділі!

ГРУПА «А»: ЧЕРГОВИЙ РОЗГРОМ ВІД КП «ТГО», СТАБІЛЬНЕ «ЧОРНЕ МОРЕ» ТА ЯСКРАВИЙ ФІНІШ «ДІАМАНТА»

У групі «А» нічого кардинально не могло змінитися після матчів шостого туру, адже її представники ще минулої неділі виявили учасників усіх рівнів плей-оф. Втім, було цікаво, хто саме виграє сімку «А».

Як виявилося, перше місце у групі посіла команда КП «ТГО», яка в останньому турі набила повну «торбу» «Маршалу». «Тепловики» не зупинилися після того, як за стартові двадцять хвилин забили 12 (!) «сухих» м’ячів, та продовжили «бити» «маршалів» у другому таймі. Як результат – ще десять (!) голів для «синіх», але й їхній суперник кілька разів, як то кажуть, «показав ікла», унаслідок чого двічі забив.

Підсумок протистояння – красномовні 22:2 на користь КП «ТГО», у складі якого найрезультативнішими були Солодов (5+3), Буковський (5+2), Коптев (4+7), Свиридов (1+4), Б. Мікая (2 голи), В. Циня (2 голи), Романчук (0+2) та навіть воротар Криворучко, який, не повірите, оформив хет-трик!

З другого місця до головного плей-оф вийшло «Чорне море». «Ветерани» невдало зіграли у першому таймі матчу з «Northern Dogs» (3:4), але виправили власні помилки після перерви, що й вилилося у доволі впевнену у підсумку перемогу 8:5.

Найрезультативнішими у «моряків» у неділю були Тонков (2+1), Мирошник (2+1), а також батько та син Гірки (обидва забили по одному м’ячу та віддали по одній гольовій передачі).

«Північні собаки» та «Бесарабець», який пропускав останній тур, гратимуть у Малому Кубку Єдності.

Яскравою перемогою над бідолашним, але відчайдушним FC «Fargo», груповий етап закінчив «Діамант». Команда вже знала, що гратиме у Кубку Престижу, отже, без додаткового тягаря відповідальності розбила головного аутсайдера турніру – 12:3. У кожному з таймів «діамантові» організували по шість м’ячів, а пропустили тричі лише після перерви.

Найкращими у складі переможця були Самборський (4+2), Гаркуша (2+2), Овчинников (2+2) та Васюченко (2+1). У «фаргівців» «1+1» на рахунку Самойлова.

Отже, «Маршал» та «Діамант» гратимуть у Кубку Престижу, а FC«Fargo» спробує здобути свою першу перемогу у Кубку Нескорених.

Статистика:

6-й тур

19.06.2022г. Воскресенье. СК «Политехник»

МАРШАЛ – КП «ТГО» – 2:22 (0:12)

Голы: Виковатов (М. Сауляк), 29, Стюфляев, 32 – Б. Микая (Буковский), 4, Коптев (Свиридов), 7, В. Цыня (Свиридов), 7, Солодов (Коптев), 12, Коптев (Солодов), 13, Солодов (Коптев), 13, Коптев, 14, Солодов (Коптев), 15, Солодов (Свиридов), 17, В. Цыня (Солодов), 18, Буковский (Солодов), 19, Буковский (Е. Романчук), 20, Б. Микая (Коптев), 22, Коптев (Свиридов), 23, Свиридов (Коптев), 24, Солодов (Е. Романчук), 27, Буковский, 32, Буковский, 33, Б. Криворучко (Буковский), 35, Буковский, 36, Б. Криворучко (Коптев), 38, Б. Криворучко (Коптев), 39.

Лучший игрок: Солодов (КП «ТГО»).

Самый полезный: Коптев (КП «ТГО»).

ЧЕРНОЕ МОРЕ – NORTHERN DOGS – 8:5 (3:4)

Голы: О. Мирошник (А. В. Гирка), 4, Возный (Тонков), 12, Тонков, 14, А, В. Гирка (О. Мирошник), 21, Щербаков (Лобан), 28, О. Мирошник (А. А. Гирка), 31, А. А. Гирка (Е. Побережный), 34, Тонков (Лобан), 38 – Самсоненко, 9, Ал-й Ковальчук (С. Осадчук), 11, Е. Жуков, 13, Ал-й Ковальчук (Самсоненко), 18, С. Осадчук, 26.

Предупреждения: Самсоненко (Northern Dogs), 24.

Лучший игрок: Тонков (Черное море).

Самый полезный: Ал-й Ковальчук (Northern Dogs).

FC FARGO – ДИАМАНТ – 3:12 (0:6)

Голы: Евг. Данилов (А. Самойлов), 24, А. Самойлов, 33, А. Долгий, 34 – Гаркуша (Самборский), 10, Самборский (Гаркуша), 12, Ференец (Васюченко), 15, С. Овчинников (Д. Лунёв), 17, Самборский, 18, Васюченко (Самборский), 20, Гаркуша, 22, Д. Кашин (С. Овчинников), 28, Самборский, 32, Самборский (С. Овчинников), 36, С. Овчинников (Ференец), 39, Васюченко (Гаркуша), 40.

Лучший игрок: Самборский (Диамант).

Самый полезный: С. Овчинников (Диамант).

Бессарабец (Группа «А». 6-й тур) – пропуск тура

Символическая сборная 6-го тура:

Б. Криворучко (КП «ТГО») (2) – Самборский (Диамант) (2), Тонков (Черное море), Коптев (КП «ТГО») (3), Солодов (КП «ТГО») (4).

Підсумкове турнірне становище у групі:

2022-6-21 15-18-20.92

ГРУПА «В»: БИТВА ЛІДЕРІВ ТА БИТВА АУТСАЙДЕРІВ

У групі «В» головні питання було вирішено заздалегідь, але, все ж, було цікаво, хто стане переможцем, а хто – головним аутсайдером.

«Битва аутсайдерів», які у попередніх п’яти матчах не набрали жодного очка, виявилася дуже цікавою та зберігала інтригу до останнього. Перший тайм виграли хлопці з «FullHouse» (2:0), але після перерви «Footballclub.od.ua» заграв зовсім по-іншому, унаслідок чого не просто відігрався та вийшов уперед, а й зміцнив свою перевагу до двох м’ячів – 5:3. До того ж, «клубні футболісти» ще й не реалізували два 10-метрові (стійка + удар повз ворота). Втім, все закінчилося для них перемогою та підсумковим передостаннім місцем, яке дозволяє грати у Кубку Престижу. А от «FullHouse» спробує виграти Кубок Нескорених.

«Битва лідерів» такою цікавою не була, але швидкості у ній були зовсім іншими, як і гострих моментів та ефектних сейвів голкіперів вистачало. І все ж, «VelesAgro» виявився сильнішим за симпатичний «Pentagon» – 3:1. Відзначаємо «1+1» у виконанні Трофимова та Деменчука.

Третє місце у групі здобув «Локомотив», який наостанок переграв «міцного горішка» – МФК «Цифра». «Залізничники» «всуху» виграли перший тайм (2:0), у другому «розтринькали» свою перевагу (2:2), що цілком могло призвести до втрачання очок. Але, як виявилося, хлопці з «Локо» увімкнули додаткову швидкість та миттєво відірвалися у рахунку 5:2. «Цифрові» забили втретє на останній хвилині, але від цього нічого не змінилося. Отже – 5:3, відзначаємо дубль Полуєва та «1+1» у виконанні Піщенка.

«Локомотив» та «Олімп» тепер гратимуть у чвертьфіналі Малого Кубка Єдності, а «Цифра» з «Footballclub.od.ua» – у Кубку Престижу.

Статистика:

6-й тур

FOOTBALLCLUB.OD.UA – FULL HOUSE – 5:3 (0:2)

Голы: Ал-др Подолянец (Холодняк), 25, Воронцов, 28, С. Бондарь (автогол), 29, Кучерявый (Заводский), 32, Воронцов, 35 – С. Бондарь (И. Шаповал), 8, М. Яворский (П. Шаповал), 12, Подважук (И. Ромашов), 40.

На 35-й минуте Заводский (Footballclub.od.ua) не реализовал дабл-пенальти (штанга).

На 37-й минуте Воронцов (Footballclub.od.ua) не реализовал дабл-пенальти (мимо).

Предупреждения: Витанов (Footballclub.od.ua), 16, А. Кондратюк (Full House), 22.

Удален: Витанов (Footballclub.od.ua), 22 – повторное предупреждение (опасная атака соперника+недисциплинированное поведение).

Лучший игрок: Воронцов (Footballclub.od.ua).

Самый полезный: Подважук (Full House).

ЛОКОМОТИВ – МФК «ЦИФРА» – 5:3 (2:0)

Голы: С. В. Бондаренко (пенальти), 16, А. Полуев (Тихонравов), 16, Д. Мельник (С. В. Бондаренко), 35, А. Полуев, 36, Ващенко, 39 – Пищенко (Д. Яковенко), 26, Ал-р Полищук (Пищенко), 33, Павлишин (Н. Палица), 40.

Лучший игрок: А. Полуев (Локомотив).

Самый полезный: Пищенко (МФК «Цифра»).

VELES AGRO – PENTAGON – 3:1 (1:0)

Голы: Трофимов (В. Вознюк), 11, Д. Деменчук (Трофимов), 27, Гузенко (Д. Деменчук), 34 – Боркута (Рожанский), 22.

Предупреждения: Кустол (Veles Agro), 14, Гнатенко (Pentagon), 27.

Лучший игрок: Д. Деменчук (Veles Agro).

Самый полезный: Д. Трофимов (Veles Agro).

ФК «Олимп» (Группа «B». 6-й тур) – пропуск тура

289606108 1068723153736989 3738175599779328770 n288399725 1160957444684037 1528975151379538300 n288381014 1199115907573565 529843434656593238 n

В. Вознюк (Veles Agro) (2) – Пищенко (МФК «Цифра»), А. Полуев (Локомотив) (2), Воронцов (Footballclub.od.ua), Д. Деменчук (Veles Agro) (2).

2022-6-21 15-19-40.530

ГРУПА «С»: ПЕРША ВТРАТА «КОШАР», ПЕРША ПЕРЕМОГА «DIGITALLY INSPIRED» ТА «ПЕРЕСТРІЛКА» МФК «SIDVIS» І ФК «ЭКИПАЖ» У ДРУГОМУ ТАЙМІ

У групі «С» всі три матчі останнього туру завершилися перемогою однієї з команд із різницею у три м’ячі.

Найцікавішим було протистояння лідерів, які до того не втратили жодного очка. Здавалося, ми побачимо напружений матч, який триматиме у напрузі до самісінької фінальної сирени, але на паркеті «3012» виглядав краще та більш дисципліновано, ніж МФК «Кошари». Отже, два м’ячі у першому та ще два у другому принесли впевнену вікторію «нацгвардійцям», у складі яких відзначаємо Чебанюка (дубль) та Євгена Чумака (дві гольові). Єдиний гол «Кошар» до свого активу записав… хто ж ще… Так, Музика, який продовжує одноосібно очолювати список найкращих бомбардирів усього Кубка Єдності. Отже, 4:1, «3012» виграє групу, «Кошари» – другі.

У Малому Кубку Єдності своє місце достроково забронювали «Технопластик» та «Динамо Одесса». І якщо перші пропускали шостий тур, то «динамівці» грали проти «Digitally Inspired», який до цього мав у своєму активі лише одне очко. І, знаєте, більш мотивовані представники «Digitally Inspired» зробили усе для успіху: вони програли перший тайм (1:2), але краще та результативніше зіграли у другому. У підсумку – 6:3, є перша перемога у турнірі та шосте місце, яке дозволило хлопцям залишити останню сходинку таблиці та увірватися до числа учасників Кубка Престижу.

Оплески на адресу Малявіна (3+1) та Сапронова (1+2). У «Динамо Одесса» кращими були Кузук (дубль) та Тютюненко (1+1).

А от останнім дещо несподівано став ФК «Екіпаж», який у неділю поступився МФК «Sidvis». Що цікаво, у першому таймі команди не забили жодного м’яча, а після перерви обидві нарешті почали реалізовувати власні моменти. Вдвічі більше пощастило МФК «Sidvis», який і переміг з рахунком 6:3.

Найрезультативнішими у грі стали «будівельники» Чумаченко (2+1), Завальний (дубль) та Попов (1+1). Вони допомагатимуть команді у плей-оф Кубка Престижу.

Статистика:

6-й тур

3012 – МФК «КОШАРИ» – 4:1 (2:0)

Голы: В. Чебанюк (Е. Чумак), 4, Арт. Кичук (Бральчук), 17, Кокотяк (М. Савенко), 25, В. Чебанюк (Е. Чумак), 34 – В. Музыка (Ключников), 27.

Предупреждения: А. Заец (МФК «Кошари»), 16, Арт. Кичук (3012), 31.

Лучший игрок: Чебанюк (3012).

Самый полезный: Е. Чумак (3012).

МФК «SIDVIS» – ФК «ЭКИПАЖ» – 6:3 (0:0)

Голы: Завальный (Дмит. Попов), 32, Завальный, 32, М. Чумаченко, 32, Дмит. Попов, 33, Ю. Куцый (М. Чумаченко), 38, М. Чумаченко, 39 – А. Игнатов (Андроненко), 24, Борец, 30, Челкован, 35.

Лучший игрок: М. Чумаченко (МФК «Sidvis»).

Самый полезный: Завальный (МФК «Sidvis»).

DIGITALLY INSPIRED – ДИНАМО ОДЕССА – 6:3 (1:2)

Голы: Сапронов (Малявин), 10, Малявин (Гелюх), 22, Малявин (Сапронов), 23, Прокопов (Сапронов), 28, Ант. Литвиненко, 32, Малявин (Д. Фитисов), 40 – Тютюненко (Д. Максименков), 4, Кузук (Татарик), 11, Кузук (Тютюненко), 30.

Лучший игрок: Малявин (Digitally Inspired).

Самый полезный: Кузук (Динамо Одесса).

Технопластик (Группа «C». 6-й тур) – пропуск тура

Панибратец (3012) (3) – Чебанюк (3012) (3), Кузук (Динамо Одесса), Малявин (Digitally Inspired), М. Чумаченко (МФК «Sidvis»).

2022-6-21 15-20-41.390

ГРУПА «D»: 113 ГОЛІВ КП «ОГЭТ», ДИВОВИЖНИЙ ФІНІШ «ОДЕССА-МАМА» ТА ПРОГРЕС «ПАЛЬМІРИ»

У групі «D» продовжив бити усі мислимі та немислимі рекорди команда и. Турнірно немотивовані хлопці цілком могли собі дозволити бити байдики у протистоянні з «Мадригалем», якому конче необхідно було перемагати, аби потрапити до чвертьфіналу Кубка Єдності. Але куди там! Футзалісти КП «ОГЭТ» немов на трамваях та тролейбусах заїхали до СК «Політехнік» та відзначилися дванадцять разів. До перерви вони забили лише тричі, але у другому таймі розігралися та розігрілися, адже «Мадригаль» також «вкусив» захист фаворита. У підсумку – 13:1, представник «Одесміськелектротранс» закінчує груповий етап із результатом у 113 (!) забитих м’ячів у шести іграх. Атака цієї команди – просто космос. Відзначаємо покер Дрозда, «2+2» у виконанні Олексія Бондаренка та три гольові Моторного і Йапарами.

Поразкою свого головного суперника у групі на всі сто відсотків скористалася «Одесса-мама». Важкий перший тайм приніс «одеситам» «суху» перемогу 2:0, але після перерви «Luckys» забив тричі поспіль та поставив під загрозу успіх опонента!

Втім, неймовірне бажання «Одесса-мама» все ж таки допомогло їй: підсумковий рахунок протистояння з «Luckys» – 8:4.

Найкращими у складі «одеситів» були Солощук (3+1), Найбулаєв (2+1) та Дучко (1+2). У «щасливчиків» хет-трик на рахунку Мартинюка.

Врешті-решт, неймовірного прогресу досяг МФК «Пальміра». У звітному турі «пальмірці» з боями переграли ФК «Valesto». Перший тайм переможця не виявив (2:2), а наприкінці другого «Пальміра» вирвала три очки, завдяки яким піднялася аж на четверте місце, отже, разом із «Мадригалем» змагатиметься за Малий Кубок Єдності, а от «Luckys» таФК «Valesto» гратимуть у Кубку Престижу.

За Кубок Нескорених битиметься «Terra».

Статистика:

6-й тур

ФК «VALESTO» – МФК «ПАЛЬМИРА» – 4:5 (2:2)

Голы: Лекарь (Кузьминчук), 14, Вл-р Бойченко, 18, В. Шевченко, 23, В. Оголюк, 38 – Гудаков (Ал-й Цуркан), 11, П. Гоцуляк (Ал-й Цуркан), 19, П. Гоцуляк (Ал-й Цуркан), 22, Речкалов (Лигоцкий), 26, Речкалов (М. Овезов), 32.

Лучший игрок: Ал-й Цуркан (МФК «Пальмира»).

Самый полезный: В. Оголюк (ФК «Valesto»).

МАДРИГАЛЬ – КП «ОГЭТ» – 1:12 (0:3)

Голы: К. Кучеренко (В. Доценко), 23 – Подлазник (Ал-й Бондаренко), 4, Лоскутов (Йапарама), 9, Ал-й Бондаренко (Опаривский), 18, Д. Дрозд (А. Моторный), 21, Вл-р Рудой, 24, Опаривский, 27, Д. Дрозд (Йапарама), 30, Ал-й Бондаренко (Йапарама), 36, Д. Дрозд (А. Моторный), 37, Лоскутов, 37, Д. Дрозд (А. Моторный), 38, Неделев (Ал-й Бондаренко), 39.

Лучший игрок: Д. Дрозд (КП «ОГЭТ»).

Самый полезный: Ал-й Бондаренко (КП «ОГЭТ»).

LUCKY’S – ОДЕССА-МАМА – 4:8 (0:2)

Голы: Ю. Сидоренко, 25, Н. Мартынюк, 27, Н. Мартынюк, 28, Н. Мартынюк, 40 – Солощук (Дучко), 2, Солощук (Дучко), 20, Найбулаев (Солощук), 30, Афанасьев (П. Мартынюк), 33, Найбулаев, 36, Афанасьев (Гарбут), 37, Солощук (Найбулаев), 39, Дучко, 40.

Предупреждения: Солощук (Одесса-мама), 30.

Лучший игрок: Солощук (Одесса-мама).

Самый полезный: Дучко (Одесса-мама).

Terra (Группа «D». 6-й тур) – пропуск тура

Кавун (КП «ОГЭТ») (3) – Д. Дрозд (КП «ОГЭТ») (2), Солощук (Одесса-мама) (2), Ал-й Цуркан (МФК «Пальмира») (3), В. Оголюк (ФК «Valesto»).

2022-6-21 15-21-42.185

Отже, з нетерпінням чекаємо на матчі плей-оф. У чвертьфіналах Кубка Єдності зіграють «Veles Agro» – «Черное море», КП «ТГО» – «Pentagon», КП «ОГЭТ» – МФК «Кошари» та 3012 – «Одесса-Мама».

У чвертьфіналах Малого Кубка Єдності зустрінуться: «Локомотив» – «Northern Dogs», «Мадригаль» – «Динамо Одесса», «Технопластик» – МФК «Пальмира» та «Бессабарец» – ФК «Олимп».

У чвертьфіналах Кубка Престижу один одному протистоятимуть: МФК «Цифра» – «Маршал», «Lucky's» – «Digitally Inspired», МФК «Sidvis» – ФК «Valesto» та «Диамант» – «Footballclub.od.ua».

У Кубку Нескорених плей-оф складається з двох етапів, отже, півфінальні пари виглядають наступним чином: «Terra» – FC «Fargo», «Full House» – ФК «Экипаж».