Наші партнери

geekparts2

geekparts2

cifra

288099287 765374708147685 3871890589296493533 nУ СК «Політехнік» стартував новий благодійний турнір з футзалу.

Ліга Співдружності та благодійна організація «Я – Одессит, мне не все равно» минулого тижня започаткувала новий коротенький тренувальний благодійний турнір з футзалу «PatriotCup».

Протягом п’яти тижнів 12 команд, які розділені на три групи, гратимуть не лише задля того, аби футзалісти мали змогу підтримувати себе у хорошій фізичній формі та відволікатися від реалій воєнного стану, а й з благодійною метою – частина коштів, зібрана під час матчів, буде перераховуватися БО «Я – Одессит, мне не все равно», яка займається допомогою одеситам.

Оскільки матчі 1-го туру групового етапу розтягнулися аж на чотири ігрові дні, огляд поєдинків ми публікуємо лише сьогодні. Втім, у майбутньому будемо намагатися тішити вас описами ігор у суботу/неділю.

У групі «А» після стартового туру одноосібне лідерство захопив один з головних фаворитів змагань – МФК «SeaGate». Підопічні Євгена Охременка відкрили рахунок у матчі з «DigitallyInspired» вже на першій хвилині, потім забили вдруге на 4-й, але, як виявилося, суперника це не лише не спантеличило, а й мотивувало на «камбек»! Так-так, «DigitallyInspired» ще до перерви один м’яч відіграв, а після неї і зовсім встановив паритет – 2:2. Втім, як виявилося, ненадовго, оскільки упродовж дев’яти хвилин «логісти», завдяки хет-трику Михайла Голайда та черговим результативним діям Володимира Гриньківа (у цілому – 1+2) у підсумку відсвяткували розгромну перемогу – 6:2. Також надсилаємо оплески ще й на адресу голкіпера переможців – В’ячеслава Семенова. У складі переможених «1+1» на власний рахунок записали Дмитро Фітісов та Антон Литвиненко.

На останніх хвилинах другого тайму перемогу над MFC «Assedo» якимось дивом втратила «Легенда». «Легендарні» забили один м’яч до перерви та один – одразу після неї (Андрій Учитель та Владислав Мельник обмінялися «асистами»), але доволі приємні 2:0 на 35-й хвилині перетворилися на 2:1, а на 39-й – на 2:2. «Асседівців» від поразки врятували Георгіс Попов та В’ячеслав Конов. Отже, бойова нічия, яка підігріває інтригу у квартеті «А».

Статистика:

Группа «А». 1-й тур

10.06.2022г. Пятница. СК «Политехник»

МФК «SEA GATE» – DIGITALLY INSPIRED – 6:2 (2:1)

Голы: И. Бровко (Гринькив), 1, Охременко, 4, Голайдо, 27, Голайдо (Гринькив), 29, Гринькив (Боркута), 30, Голайдо (И. Бровко), 35 – Д. Фитисов (Ант. Литвиненко), 12, Ант. Литвиненко (Д. Фитисов), 25.

Предупреждения: Гринькив (МФК «Sea Gate»), 34.

Лучший игрок: Голайдо (МФК «Sea Gate»).

Самый полезный: Гринькив (МФК «Sea Gate»).

MFC ASSEDO – ЛЕГЕНДА – 2:2 (0:1)

Голы: Г. Попов (Держилов), 35, Конов, 39 – Учитель (В. Мельник), 11, В. Мельник (Учитель), 21.

Предупреждения: Держилов (MFC Assedo), 15, Г. Попов (MFC Assedo), 23, Учитель (Легенда), 37.

Лучший игрок: Учитель (Легенда).

Самый полезный: Г. Попов (MFC Assedo).

У групі «В» в обох поєдинках було зафіксовано розгромні перемоги однієї з команд. Дещо несподівано велику перемогу з «сухим» рахунком 4:0 над міцною «Територрией цвета» здобули хлопці з МФК «MedHouse». У першому таймі команди не забивали, але після перерви «медичні» відзначилися чотири рази – 4:0. Відзначаємо дубль Олександра Попка та потужну гру Андрія Нестерчука.

Нічиєю закінчився перший тайм і у матчі FC «Fiesta»«Фемида». Втім, суперники відзначилися по одному разу. У другій же 20-хвилинці «Фієста» провела «ударну» семи хвилинку (з 26-ї до 32-ї включно), яка дозволила їй довести справу до розгрому – 5:1. І нехай останнє слово залишилося за «Фемідою», втекти від поразки вони змоги вже не мали. Так, 5:2, «Фієста» святкує. Відзначаємо дублі Данила Буковського та Володимира Савченка.

Статистика:

1-й тур

06.06.2022г. Понедельник. СК «Политехник»

ТЕРРИТОРИЯ ЦВЕТА – МФК «MEDHOUSE» – 0:4 (0:0)

Голы: С. Коваль (А. Нестерчук), 27, А. Попко, 35, Крыган (Жан), 38, А. Попко, 40.

Предупреждения: Душка (Территория цвета), 17, Федорончук (Территория цвета), 40.

Лучший игрок: А. Нестерчук (МФК «Medhouse»).

Самый полезный: А. Попко (МФК «Medhouse»).

FC FIESTA – ФЕМИДА – 5:2 (1:1)

Голы: В. Савченко, 13, Буковский, 26, Трофимов, 27, В. Савченко, 30, Буковский (Плащун), 32 – Клягин, 17, Полегенький, 35.

Предупреждения: Самборский (FC Fiesta), 34.

Лучший игрок: Буковский (FC Fiesta).

Самый полезный: Полегенький (Фемида).

Врешті-решт, у групі «С» ми також побачили два розгроми. І знову жодна з команд не змогла виграти перший тайм!

Команда «АдмінСуду» відкрила рахунок у матчі з УСБУ вже на 4-й хвилині, але пропустила у відповідь наприкінці першого тайму. У другому ж «СБУшники» серйозно розізлилися, що й принесло їм п’ять «сухих» голів – 6:1. Найкращим у грі був Сергій Ярмурський, який відзначився голом та трьома «асистами», також згадаємо дубль Євгена Макарова.

У першому таймі матчу між командами «Галеон-Ветеран» та «Драйв» обидва колективи встигли вести у рахунку, але на перерву суперники пішли за «мирової» 2:2.

Втім, те, що не вдавалося «галеонам» до «антракту», почало перетворюватися у забиті м’ячі після нього: «3+1» Дмитра Зайцева та «1+4» Анатолія Недєлєва принесли «ветеранам» звитягу з різницею у три м’ячі – 6:3.