Одесская мини-футбольная Лига Содружества
Новости

Найближчі матчі

Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 18:35
Veles Agro - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 19:30
Одесса-мама - : - Золотой колос
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 20:20
TeleTec - : - УСБУ
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 21:10
Новая Почта - : - Pentagon
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 20:20
Фемида - : - ФК Олимп
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 21:10
Omega Three - : - Контакт
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 19:05
MFC Santa - : - МФК «Глухари»
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:00
ФК «Південна Пальміра НГУ» - : - Черное море
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:50
Northern Dogs - : - КП «ТМО»
Відбір. 4-й тур - 17-10-2022 19:30
Фемида - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 15:30
МФК «Medhouse» - : - MFC Assedo
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 16:20
Фонтан - : - Турклуб САЛО
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 17:10
Драйв - : - MFC GOL
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:00
Локомотив - : - Территория цвета
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:50
Долина - : - Coffee Station
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 19:40
ФК «Ресурс» - : - МФК «Пальмира»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 20:30
МФК «Политехник» - : - Динамо Одесса
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 19:30
OnlyFans - : - ОКГС
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 11:00
Otrada Team - : - Легенда
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 13:35
Техноголд - : - Terra
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:05
Digitally Inspired - : - ФК «Valesto»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:55
ОВК - : - Lucky's
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 18:35
Чилим - : - МФК «United»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 19:25
Old Stars - : - МФК «Цифра»
3-й тур - 09-10-2022 11:55
FC Makko - : - Скорпионы
3-й тур - 09-10-2022 12:45
ФК «Экипаж» - : - МФК «Одеса»
3-й тур - 09-10-2022 14:25
ФК «Работнички» - : - Альфа-Авангард
3-й тур - 09-10-2022 15:15
FC Fargo - : - Маршал
3-й тур - 09-10-2022 17:45
FC F. Krings - : - Vitol

Ліга Співдружності у

facebook

 

Наш YouTube канал

ls-youtube

 

Наші партнери

Tcolor

Joma Sport

cifra


  • Матч
Турклуб САЛО
Турклуб САЛО
3 : 4
ОКГС
ОКГС

Статистика игрока

Гол  Пинаки Артем
1
8' Голевые пасы  Романенко Дмитрий
1
18'
Голевые пасы  Киреджян Ашот
1
25' Гол  Бабилов Дмитрий
1
18'
Гол  Когут Андрей
1
25' Гол  Бабилов Дмитрий
1
35'
Голевые пасы  Гладышевский Максим
1
31' Голевые пасы  Гаманенко Сергей
1
38'
Гол  Когут Андрей
1
31' Гол  Бабилов Дмитрий
1
38'
Жёлтая  Когут Андрей
0
25' Гол  Бабилов Дмитрий
1
40'
Жёлтая  Когут Андрей
0
34' Жёлтая  Гаманенко Сергей
1
26'
Красная  Когут Андрей
1
34' Жёлтая  Арзуманян Вазген
1
34'
 Красная  Попов Никос
1
34'