Третя ліга. Відбір
Новости

Найближчі матчі

Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 18:35
Veles Agro - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 19:30
Одесса-мама - : - Золотой колос
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 20:20
TeleTec - : - УСБУ
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 21:10
Новая Почта - : - Pentagon
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 20:20
Фемида - : - ФК Олимп
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 21:10
Omega Three - : - Контакт
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 19:05
MFC Santa - : - МФК «Глухари»
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:00
ФК «Південна Пальміра НГУ» - : - Черное море
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:50
Northern Dogs - : - КП «ТМО»
Відбір. 4-й тур - 17-10-2022 19:30
Фемида - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 15:30
МФК «Medhouse» - : - MFC Assedo
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 16:20
Фонтан - : - Турклуб САЛО
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 17:10
Драйв - : - MFC GOL
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:00
Локомотив - : - Территория цвета
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:50
Долина - : - Coffee Station
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 19:40
ФК «Ресурс» - : - МФК «Пальмира»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 20:30
МФК «Политехник» - : - Динамо Одесса
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 19:30
OnlyFans - : - ОКГС
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 11:00
Otrada Team - : - Легенда
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 13:35
Техноголд - : - Terra
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:05
Digitally Inspired - : - ФК «Valesto»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:55
ОВК - : - Lucky's
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 18:35
Чилим - : - МФК «United»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 19:25
Old Stars - : - МФК «Цифра»
3-й тур - 09-10-2022 11:55
FC Makko - : - Скорпионы
3-й тур - 09-10-2022 12:45
ФК «Экипаж» - : - МФК «Одеса»
3-й тур - 09-10-2022 14:25
ФК «Работнички» - : - Альфа-Авангард
3-й тур - 09-10-2022 15:15
FC Fargo - : - Маршал
3-й тур - 09-10-2022 17:45
FC F. Krings - : - Vitol

Ліга Співдружності у

facebook

 

Наш YouTube канал

ls-youtube

 

Наші партнери

Tcolor

Joma Sport

cifra

Чемпионат Зимнее первенство 2022-2023. Третя ліга. Відбір

Надрукувати
  • Таблиця
Мiсце Команда Зіграно Перемоги Нічиї Програші М'ячі +/- Очки .
1
Турклуб САЛО

Турклуб САЛО

2 2 0 0 11 - 8 3 6  
2
МФК «Пальмира»

МФК «Пальмира»

2 1 1 0 9 - 5 4 4  
3
Фонтан

Фонтан

2 1 1 0 6 - 5 1 4  
4
МФК «Политехник»

МФК «Политехник»

2 1 1 0 8 - 5 3 4  
5
OnlyFans

OnlyFans

2 1 1 0 4 - 1 3 4  
6
Coffee Station

Coffee Station

2 1 0 1 6 - 6 0 3  
7
MFC GOL

MFC GOL

2 1 0 1 5 - 5 0 3  
8
Драйв

Драйв

2 1 0 1 5 - 5 0 3  
9
MFC Assedo

MFC Assedo

2 1 0 1 4 - 4 0 3  
10
Локомотив

Локомотив

2 1 0 1 9 - 9 0 3  
11
ФК «Ресурс»

ФК «Ресурс»

2 1 0 1 9 - 5 4 3  
12
ОКГС

ОКГС

2 1 0 1 6 - 6 0 3  
13
МФК «Medhouse»

МФК «Medhouse»

2 0 1 1 5 - 6 -1 1  
14
Территория цвета

Территория цвета

2 0 1 1 3 - 7 -4 1  
15
Динамо Одесса

Динамо Одесса

2 0 0 2 3 - 7 -4 0  
16
Долина

Долина

2 0 0 2 4 - 13 -9 0