Сьома ліга
Новости

Найближчі матчі

Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 18:35
Veles Agro - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 19:30
Одесса-мама - : - Золотой колос
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 20:20
TeleTec - : - УСБУ
Відбір. 3-й тур - 10-10-2022 21:10
Новая Почта - : - Pentagon
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 20:20
Фемида - : - ФК Олимп
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 21:10
Omega Three - : - Контакт
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 19:05
MFC Santa - : - МФК «Глухари»
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:00
ФК «Південна Пальміра НГУ» - : - Черное море
Відбір. 3-й тур - 14-10-2022 20:50
Northern Dogs - : - КП «ТМО»
Відбір. 4-й тур - 17-10-2022 19:30
Фемида - : - МФК «Тайсон Компани»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 15:30
МФК «Medhouse» - : - MFC Assedo
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 16:20
Фонтан - : - Турклуб САЛО
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 17:10
Драйв - : - MFC GOL
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:00
Локомотив - : - Территория цвета
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 18:50
Долина - : - Coffee Station
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 19:40
ФК «Ресурс» - : - МФК «Пальмира»
Відбір. 3-й тур - 08-10-2022 20:30
МФК «Политехник» - : - Динамо Одесса
Відбір. 3-й тур - 13-10-2022 19:30
OnlyFans - : - ОКГС
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 11:00
Otrada Team - : - Легенда
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 13:35
Техноголд - : - Terra
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:05
Digitally Inspired - : - ФК «Valesto»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 16:55
ОВК - : - Lucky's
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 18:35
Чилим - : - МФК «United»
Відбір. 3-й тур - 09-10-2022 19:25
Old Stars - : - МФК «Цифра»
3-й тур - 09-10-2022 11:55
FC Makko - : - Скорпионы
3-й тур - 09-10-2022 12:45
ФК «Экипаж» - : - МФК «Одеса»
3-й тур - 09-10-2022 14:25
ФК «Работнички» - : - Альфа-Авангард
3-й тур - 09-10-2022 15:15
FC Fargo - : - Маршал
3-й тур - 09-10-2022 17:45
FC F. Krings - : - Vitol

Ліга Співдружності у

facebook

 

Наш YouTube канал

ls-youtube

 

Наші партнери

Tcolor

Joma Sport

cifra

Чемпионат Зимнее первенство 2022-2023. Сьома ліга

Надрукувати
  • Таблиця
Мiсце Команда Зіграно Перемоги Нічиї Програші М'ячі +/- Очки .
1
Альфа-Авангард

Альфа-Авангард

2 2 0 0 9 - 2 7 6  
2

МФК «Одеса»

2 2 0 0 8 - 6 2 6  
3
Vitol

Vitol

2 1 1 0 15 - 3 12 4  
4
ФК «Работнички»

ФК «Работнички»

2 1 1 0 7 - 5 2 4  
5
ФК «Экипаж»

ФК «Экипаж»

2 1 1 0 10 - 9 1 4  
6
FC F. Krings

FC F. Krings

1 1 0 0 5 - 3 2 3  
7
FC Fargo

FC Fargo

2 1 0 1 7 - 6 1 3  
8
Маршал

Маршал

2 0 1 1 6 - 9 -3 1  
9
Бриз

Бриз

1 0 0 1 4 - 5 -1 0  
10
Forward

Forward

2 0 0 2 7 - 10 -3 0  
11
FC Makko

FC Makko

2 0 0 2 4 - 8 -4 0  
12
Скорпионы

Скорпионы

2 0 0 2 1 - 17 -16 0